French German Italian Polish Russian Spanish
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

News

There are no translations available.

13.5.2012 - Neoficiální agility závody - 13. AGISPECIAL - Měchenice

 

I v neděli jsme byli na aglitity závodech. Únava už byla znát na Sáře i Dominovi. Takže umístění nic moc - Sára jumping 2.místo z 19, agility 15.místo , v součtu 6. místo. Domino v jumpingu 7. místo z 19, agility 16. místo, součet 12. místo. Teď si trochu odpočineme. :-)

There are no translations available.

12.5.2012 - Neoficiální agility závody    II. Rakovnické hopsání

 

Na závodech startovala Sárinka (Apsara Zlatý krystal) v kategorii začátečníků velikost XS a Domino v kategorii začátečníků velikost S.  A docela se nám dařilo. Sára obsadila v jumpingu 3. místo. Také v agility se umístila na 3. místě. Dominovi se zadařilo v agility, kde získal také 3. místo. V jumpingu jsme byli  na 6.místě. Další videa z těchto závodů najdete na našem profilu na http://www.youtube.com/user/novykrystal?feature=mhee

 

 

There are no translations available.

8.5.2012 - Neoficiální agility závody Pňov

 

Dnešní krásný sváteční den jsme strávili na neoficiálních agility závodech v Pňově. Domino běhal krásně, leč pomalu. Je to výstavní pes a předvádí se i na parkuru. Sárinka běhá sice rychle, ale často jinam než má. Takže umístění snad ani nestojí na řeč. Sára v jumpingu 13 z 18, v agility 8 z 16. Domini v jumpingu 9 z 18, v agility 13 z 16. Přesto to byl krásný den.

 

There are no translations available.

6.5.2012 - Mezinárodní výstava Praha

rozhodčí: Mgr. Božena Ovesná

 

DOMINO - třída šamiponů - výborný 2, res CAC

FAIRLY Nový krystal - třída mladých - výborný 1, CAJC, BOJ - majitel Dana Pešková

alt alt

 

There are no translations available.

5.5.2012 - Neoficiální agility závody v Berouně

 

Tento víkend máme hned dvě akce. Sára (Apsara Zlatý krystal) dnes byla na závodech v Berouně. Počasí bylo přímo ukázkové. První běh agility se moc nepovedlo - zatím nemáme docvičený kruh. Sára ho 3x opravovala. Takže trestné body a velká časová ztráta.  :-(  Zato druhý běh se nám povedl. Čistý běh a skvělý čas. 1. místo - HURÁÁÁÁÁ.

 

There are no translations available.

30. 4. 2012

Na krátkou návštěvu přiletěl dnes z Norska Rune Hansen. Zpátky domů s ním odlétal i Damar Nový krystal. Doma ve Fredrikstadu na něj čekají ostatní papilloni v chovatelské stanici Fossehaugen pí. Wenche Arazola. S novým páníčkem bude běhat agility a s paničkou chodit na výstavy. Hodně štěstí v novém domově. Bude se mi po tobě moc stýskat.

alt  alt  alt